Młodszy Specjalista w Zespole Wsparcia Operacji

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Do podstawowych zadań Zespołu należą:

  • koordynowanie projektów, inicjatyw, zadań w Departamencie Operacji
  • współudział w projektach strategicznych Banku dotyczących Operacji
  • zarządzanie inicjatywami zgłoszonymi przez Wydziały Operacyjne, w tym wsparcie wdrożeniowe
  • koordynowanie prac związanych z opiniowaniem i akceptacją regulacji/przepisów oraz wsparcie przy tworzeniu procedur w ramach Departamentu Operacji
  • współudział w analizie, łączeniu i optymalizacji procesów, w których uczestniczą Wydziały Operacyjne
  • współudział w realizacji zaleceń pokontrolnych wynikających z audytu i innych regulatorów
  • identyfikacja, wycena i reagowanie na ryzyka dla zmian zachodzących w środowisku operacyjnym

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • udział we wdrażaniu zmian operacyjnych w zależności od aktualnych potrzeb biznesowych
  • koordynowanie spraw, w który zaangażowane jest kilka Wydziałów Operacyjnych
  • identyfikacje, przygotowywanie i wdrożenie rozwiązań lub rekomendacji dotyczących zmian optymalizacyjnych, na podstawie wielopłaszczyznowej analizy, z konkretnymi celami biznesowymi
  • przygotowywanie materiałów na organizowane w Banku komitety, materiałów warsztatowych, raportów analitycznych oraz materiałów komunikacyjnych
  • udział w pracach związanych z parametryzacją i wdrożeniami aplikacji/narzędzi wykorzystywanych w pracy operacyjnej
  • inne działania związane ze wsparciem prac Wydziałów Operacyjnych

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum 2 lat stażu zawodowego, w tym minimum rocznego doświadczenia w obszarze związanym z zadaniami operacyjnymi
  • umiejętności analitycznego myślenia
  • umiejętności rozwiązywania problemów
  • podstawowej wiedzy z zakresu zarządzania projektami
  • podstawowego doświadczenia we wdrożeniach optymalizacji procesowych
  • bardzo dobrej organizacji pracy
  • zorientowania na realizację zadań
  • samodzielności
  • odpowiedzialności
  • umiejętności budowania i utrzymywania efektywnych relacji biznesowych
  • biegłej obsługi programów pakietu MS Office (Excel, Power Point)

Dodatkowymi atutami będą:

  • doświadczenie w parametryzacji i wdrożeniach aplikacji/narzędzi służących do realizacji zadań operacyjnych
  • podstawowa wiedza z zakresu zarządzania procesowego

Wymagania

z dopiskiem:

Nr ref.:  IPZWOP/06/2019/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/08/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Kadra zarządzająca , Praca Analityka