Młodszy specjalista w Zespole Polityki Personalnej i Rozwoju

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Udział w przygotowaniu krótko i długoterminowych planów zatrudnienia w uzgodnieniu z poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi.
  • Udział w przygotowaniu analiz rekrutacji i efektywności szkoleń pracowników, uczestnictwo w pracach związanych z analizami stanu zatrudnienia oraz analizami ocen.
  • Udział w opracowaniu i wdrażaniu polityk, procedur i regulaminów z zakresu ZZL.
  • Udział w opracowaniu i wdrażaniu systemów motywacyjnych i rozwojowych dla pracowników.
  • Pełnienie funkcji HR Business Partnera i udział w zapewnieniu sprawnego systemu komunikacji pracowniczej PPL.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych.
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie wyższe profilowe (prawo, administracja, zarządzanie, ZZL).
  • Minimum 1 rok doświadczenia na stanowiskach o podobnym zakresie obowiązków.
  • Znajomość oraz umiejętność stosowania i interpretacji podstawowych wskaźników zarządzania HR.
  • Umiejętność przygotowywania podstawowych analiz rynku pracy wynagrodzeń oraz świadczeń dodatkowych.
  • Umiejętność przygotowywania danych wewnętrznych na potrzeby uczestnictwa w raporcie płacowym porównania z rynkiem płac.
  • Znajomość pakietu MS Office w szczególności (Word, Excel).
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie w realizację celów, nastawienie na rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 16.03.2020r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.