Młodszy Specjalista w Zespole Parametryzacji oraz Obsługi Księgowej

Katowice, śląskie

Getin Noble Bank S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując u nas będziesz odpowiedzialny za:

  • Obsługę księgową systemów bankowych, w tym realizację dyspozycji księgowych z innych jednostek operacyjnych;
  • Weryfikację prawidłowości księgowań w systemach bankowych;
  • Przygotowywanie i analizę raportów z danych księgowych;
  • Wykonywanie zadań związanych z zamknięciem miesiąca i roku w systemie księgowym.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Preferowane wykształcenie kierunkowe (rachunkowość, bankowość, finanse, ekonomia);
  • Znajomość zagadnień z dziedziny rachunkowości;
  • Biegłej znajomości obsługi komputera, w tym MS Excel na poziomie zaawansowanym;
  • Mile widziana znajomość MS Access;
  • Umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków;
  • Samodzielności w rozwiązywaniu problemów;
  • Umiejętności pracy w zespole i zdolności komunikacyjnych;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy.

Dołącz do nas a otrzymasz:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w ramach zastępstwa;
  • Benefity w postaci karty MultiSport, prywatnej opieki medycznej oraz dostęp do różnorodnych akcji w ramach funduszu socjalnego;
  • Samodzielne stanowisko pracy.

Wymagania

z dopiskiem:

IP/DOR/ZPOK/05/19/Katowice

Z naszych usług korzysta dziś ponad 1,8 mln Klientów, a produkty Getin Banku dostępne są w... ponad 500 oddziałach własnych i franczyzowych, a także w szerokiej sieci pośredników.

Getin Bank powstał w 2004 r. po przekształceniu kupionego 25 maja 2004 r. przez Getin Holding, regionalnego Górnośląskiego Banku Gospodarczego w Katowicach. W grudniu 2004 roku Getin Bank przejął Bank Przemysłowy w Łodzi. Rok później zakończona została transakcja zakupu Wschodniego Banku Cukrownictwa przez Getin Holding. W marcu 2006 oddziały
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa , Praca Bankowość , Praca Finanse , Praca Biuro / Dokumentacja