Młodszy Specjalista w Zespole Napraw Pojazdów Specjalistycznych i Maszyn

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Prowadzenie procedur i dokumentacji związanych z zamawianiem i rozliczaniem części zamiennych, olejów, smarów i płynów eksploatacyjnych;
  • Prowadzenie rejestru legalizacji, przeglądów i certyfikacji urządzeń podlegających UDT i badań kontrolnych producentów;
  • Prowadzenie procedur ochrony środowiska i nadzór nad segregacją odpadów, powstałych w wyniku działalności technicznej serwisu Zespołu;
  • Pełnienie funkcji koordynatora budżetu Zespołu i prowadzenie procedur zezwoleń, szkoleń i uprawnień pracowników;
  • Rejestr składników majątku, inwentaryzacja środków trwałych i nisko cennych Zespołu.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego o podobnym zakresie obowiązków;
  • Ogólna znajomość budowy i obsługi technicznej pojazdów samochodowych i maszyn roboczych;
  • Umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • Znajomość obsługi pakietu MS Office (mile widziana znajomość Oracle);
  • Mile widziana znajomość funkcjonowania branżowych serwisów samochodowych w organizacjach o porównywalnej wielkości i zbliżonym zakresie działalności;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Dokładność, zaangażowanie, nastawienie na własny rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 22.02.2020r. za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.