Młodszy Specjalista w Zespole Helpdesk

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref. 26/20

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Bezpośrednia obsługa użytkowników w zakresie wsparcia informatycznego i środowiska PC;
  • Prowadzenie ewidencji zgłoszeń serwisowych oraz obsługa wniosków zapotrzebowania na usługę lub sprzęt komputerowy;
  • Wsparcie użytkowników przy rozwiązywaniu bieżących problemów związanych z wykorzystaniem infrastruktury teleinformatycznej w przedsiębiorstwie w ramach administrowanych systemów i infrastruktury PC;
  • Monitorowanie statusu kluczowych parametrów wpływających na sprawne funkcjonowanie systemów i infrastruktury teleinformatycznej przedsiębiorstwa;
  • Obsługa zgłoszeń i współpraca z firmami zewnętrznymi utrzymującymi infrastrukturę w PPL;

    Praca w systemie zmianowym.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie średnie;
  • Preferowane posiadanie certyfikatów, ukończenie kursów i szkoleń w zakresie informatyki, administracji systemami;
  • Staż pracy: co najmniej rok doświadczenia zawodowego na stanowiskach związanych z informatyką, administracją, infrastrukturą IT lub wsparciem pracy użytkowników/biura (Helpdesk, I lub II linia wsparcia);
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z zarządzaniem środowiskiem PC oraz z zakresu monitorowania systemów informatycznych;
  • Znajomość rynku IT i rozwiązań w zakresie sprzętu komputerowego;
  • Znajomość rozwiązań związanych z ewidencją zgłoszeń oraz helpdeskiem;
  • Znajomość języka angielskiego na poziome średniozaawansowanym A2/B1;
  • Dokładność, pracowitość, zaangażowanie, nastawienie na rozwój, komunikatywność.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę/ B2B;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV do dnia 20.08.2020 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.