Młodszy Specjalista w Zespole Analiz Ochrony

P.P. „Porty Lotnicze”

Warszawa, mazowieckie

Od: P.P. „Porty Lotnicze”
Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • Przetwarzanie danych operacyjnych i realizacja sprawozdawczości statystycznej;
  • Prowadzenie i utrzymywanie baz danych, wykorzystywanych do tworzenia analiz;
  • Przygotowywanie analizy ryzyka stanowiącej podstawę do opracowania rocznego harmonogramu czynności wewnętrznej kontroli zgodności, w tym stosowania nadzoru i patroli na Lotnisku Chopina;
  • Opiniowanie imprez i wydarzeń realizowanych na terenie Lotniska pod względem ich wpływu na poziom ochrony;
  • Monitorowanie zagrożeń oraz naruszeń w systemie ochrony Lotniska.

OFERUJEMY

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Szeroki zakres świadczeń pozapłacowych;
  • Przyjazną atmosferę pracy.

NASZE WYMAGANIA

  • Wykształcenie min. średnie;
  • Mile widziane doświadczenie w branży lotniczej lub w obszarze analizy danych;
  • Umiejętność wykonywania analiz dużych zbiorów danych;
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu właściwym do wykonywania charakteru pracy;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Bardzo dobra znajomość obsługi Pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
  • Dokładność, zaangażowanie, pracowitość, nastawienie na rozwój.

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV wraz z listem motywacyjnym do dnia 16.02.2020r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.