Młodszy Specjalista w dziale Zarządzania Siecią

Pekaes Sp. z o.o.

Błonie k. Warszawy, mazowieckie

Grupa PEKAES – czołowa grupa logistyczna z jedną z największych spółek sektora TSL oferującą innowacyjne rozwiązania logistyczno-intermodalne w ramach całego łańcucha dostaw.
Pekaes Sp. z o.o. Pekaes Sp. z o.o.

Miejsce pracy: Błonie k. Warszawy

Główne obowiązki:

  • Przygotowywanie raportów, zestawień, analiz;
  • Bieżąca kontrola wskaźników operacyjnych;
  • Pomoc w analizie wyników operacyjnych i finansowych;
  • Przygotowywanie prezentacji wyników operacyjnych;
  • Bieżąca administracja systemu operacyjnego;
  • Stała współpraca z pozostałymi działami w organizacji

Oczekiwania:

  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się pakietem MS Office (w szczególności MS Excel
  • Doświadczenie w branży logistycznej będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziana znajomość programu Speed, SQL.
  • Umiejętność rozwiązywania problemów oraz analityczne myślenie
  • Wysokie umiejętności interpersonalne oraz komunikacyjne
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz w trybie wielozadaniowym
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność ustalania priorytetów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Szereg benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie i wiele innych)

  • Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji.
  • Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami.
Jesteś zainteresowany? Prześlij nam swoje CV.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.