Młodszy Specjalista w dziale rozliczania projektów UE

Habitat Prime Sp. z o.o.

Warszawa, Mokotów, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Habitat Prime Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradcze w zakresie pozyskiwania zewnętrznych źródeł finansowania inwestycji infrastrukturalnych oraz dotyczących rozwoju zasobów ludzkich. Naszymi Klientami są mali i średni przedsiębiorcy oraz jednostki sektora publicznego, z terenu całego kraju. Firma posiada bogate doświadczenie zarówno w zakresie sporządzania wniosków o przyznanie pomocy jak i rozliczania projektów finansowanych z funduszy europejskich, co potwierdzone jest licznymi sukcesami. Obecnie, Firma z uwagi na bogaty portfel Klientów, poszukuje 1 osoby na stanowisko:

Główne obowiązki:

  • pomoc w przygotowywaniu wniosków o płatność, harmonogramów płatności, sprawozdań finansowych z realizacji projektów zgodnie z harmonogramem
  • opisywanie dokumentów finansowych pod kątem ich kwalifikowalności i zgodności z projektem
  • wprowadzanie danych do systemu SL2014
  • uczestniczenie w przygotowywaniu procedur wyboru Wykonawców, zgodnie z zasadą konkurencyjności oraz Ustawą prawo zamówień publicznych
  • bieżąca obsługa administracyjna projektów w zakresie przepływu dokumentów
  • prowadzenie dokumentacji oraz korespondencji wewnętrznej oraz zewnętrznej związanej z realizacją i rozliczaniem projektów
  • archiwizacja dokumentów
  • wsparcie bieżącej administracji biura w tym pomoc w przygotowywaniu ofert i odpowiedzi na zapytania ofertowe

Wymagania:

Poszukujemy osób dokładnych, systematycznych i zorganizowanych. Umiejących pracować wielozadaniowo i nie bojących się nowych wyzwań. Koniecznie (wymagania niezbędne) z dobrą znajomością Pakietu MS Office, w szczególności Excela, zdolnych do współpracy w zespole i chłonnych wiedzy w dziedzinie rozliczeń projektów.

Mile widziane:

  • wykształcenie wyższe (ekonomia/zarządzanie/finanse i rachunkowość/europeistyka)
  • znajomość aktualnych zasad i wytycznych dotyczących realizacji i rozliczania projektów współfinansowanych ze środków unijnych oraz kwalifikowalności kosztów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze 1 etatu
  • udział w realizacji różnorodnych zadań pozwalających na dużą samodzielność i dających pole do samorealizacji
  • pracę w otwartym i chętnie dzielącym się wiedzą Zespole
  • kartę sportową

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Habitat Prime Sp. z o.o. jest firmą świadczącą usługi doradcze w zakresi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja