Młodszy Specjalista w Dziale Logistyki

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
W związku z rozwojem Działu Logistyki naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej - prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielany Wrocławskie

TWOJE ZADANIA:
•przygotowywanie tygodniowych planów wysyłek oraz nadzór nad ich realizacją
•ścisła współpraca z zespołami wspierającymi procesy produkcyjno-planistyczne w celu terminowej realizacji zamówień oraz wysyłek
•monitorowanie statusu dostaw i reagowanie na ewentualne opóźnienia
•współpraca ze spedytorami oraz przewoźnikami w zakresie m.in. zlecanych wysyłek/dostaw, weryfikacji cen
•współpraca z agencjami oraz organami celnymi w celu przygotowywania i składania poprawnej dokumentacji
•administrowanie dokumentacją magazynową i transportową, w tym weryfikacja faktur

NASZE OCZEKIWANIA:
•doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej 1 rok - 2 lata
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego
•teoretyczna i praktyczna znajomość zagadnień oraz przepisów transportowych (import i eksport)
•znajomość przepisów i procedur celnych co najmniej w stopniu podstawowym
•mile widziana znajomość systemu SAP
•umiejętność podejmowania szybkich decyzji i proponowania rozwiązań w sytuacjach niestandardowych

NASZ KLIENT OFERUJE:
•umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą
•pracę w międzynarodowej firmie produkcyjnej
•roczną premię na poziomie 3% (od sumy rocznej wynagrodzenia zasadniczego)
•dofinansowanie do obiadów w stołówce zakładowej, bezpłatne napoje i przekąski
•prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie
•bogaty pakiet świadczeń, m.in.: wczasy pod gruszą, prezenty okazjonalne, imprezy pracownicze, dofinansowania
•możliwość rozwoju i doskonalenia nowych kompetencji i umiejętności
•bezpłatny transport z Wrocławia i parking dla Pracowników

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.