Młodszy Specjalista w dziale kart charakterystyki (MSDS)

THETA Consulting Sp. z o.o.

90-643 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie i współtworzenie dokumentacji niezbędnej do klasyfikacji substancji i mieszanin,

- zgłaszanie substancji do europejskich i krajowych wykazów,

- opracowywanie kart charakterystyki substancji i mieszanin (MSDS) – również w językach obcych,

- wyszukiwanie nowości prawnych i interpretacji w zakresie CLP i MSDS,

- współpracę z klientami i podwykonawcami,

- wspieranie innych działów firmy,

- zastawienie i raportowanie wyników pracy.

Wymagania

- wykształcenie wyższe – chemia, biologia, farmacja, inżynieria chemiczna, biotechnologia - lub pokrewne,

- znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym (min. B1 - warunek konieczny),

- znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu co najmniej dobrym,

- dokładność i cierpliwość, umiejętność pracy z dokumentami (także w jęz. obcych),

- umiejętność pracy zespołowej i pracy pod presją czasu,

Jeśli je posiadasz, to mile widziane i preferowane będą dodatkowo umiejętności:

- wiedza nt. wymagań rozp. CLP oraz klasyfikacji substancji i mieszanin,

- praktyczna umiejętność tworzenia kart charakterystyki,

- praktyczna wiedza w zakresie wymagań prawnych przy wprowadzaniu do obrotu różnego rodzaju produktów chemicznych.

Oferujemy:

- etatową pracę w pełnym wymiarze godzin,

- wymagającą i satysfakcjonującą pracę niosącą dużo nowych wyzwań w ciekawej i niszowej dziedzinie,

- możliwość potwierdzenia swoich umiejętności zawodowych, językowych i intelektualnych,

- pracę w dynamicznym, otwartym zespole specjalistów,

- miłą, koleżeńską atmosferę pracy,

-  możliwości rozwoju poprzez pakiety szkoleń, współpracę z ekspertami i nabywanie rzadkich umiejętności zawodowych,

- możliwość pracy zdalnej.

Prosimy o CV oraz list motywacyjny w językach: polskim i niemieckim.

Prezentacja firmy

THETA Consulting Sp. z o. o. to profesjonalna firma z segmentu wysoce sp... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/04/2021
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Kontrola jakości, Praca Laboratorium / Farmacja / Biotechnologia