Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 11/12/2018.

Młodszy Specjalista w Dziale IT

Warszawa, Powiśle, mazowieckie

Centrum Nauki Kopernik

Opis stanowiska pracy

Jeśli interesujesz się tematyką IT i masz już pierwsze doświadczenia zawodowe oraz lubisz się rozwijać to prześlij do nas swoją aplikację.

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie w zakresie pracy Działu:
  • wsparcie pracowników CNK w rozwiązywaniu bieżących problemów
    z komputerami,
  • instalacja i konfiguracja oprogramowania,
  • serwisowanie infrastruktury sprzętowej CNK,
  • procesowanie i dokonywanie zakupu sprzętu informatycznego.
  1. Współpraca w zakresie realizacji budżetu działowego, w tym:
  • działania dotyczące planowania budżetu,
  • weryfikacja stanu realizacji budżetu i opracowywanie jego korekt,
  • pomoc przy tworzeniu i realizacji wniosków finansowych,
  • koordynowanie obiegu faktur,
  • monitorowanie i archiwizowanie umów z wykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe informatyczne lub ew. studenci ostatnich lat studiów,
  • praktyczna znajomość systemów operacyjnych Microsoft,
  • umiejętność konserwacji i naprawy sprzętu komputerowego,
  • zdolność pracy w środowisku wielozadaniowym,
  • doskonała organizacja pracy,
  • wysoka kultura osobista,
  • komunikatywność,
  • dyspozycyjność.

Wymagania

Mile widziane:

  • min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku pracy,
  • ogólna wiedza w zakresie sprzętu informatycznego,
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Oferujemy:

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze etatu,
  • ciekawe wyzwania w prestiżowej instytucji kultury,
  • pracę w nowoczesnym budynku zlokalizowanym przy stacji II linii metra,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • benefity pracownicze (m.in. ZFŚS, karta multisport, prywatna opieka medyczna).
  1. Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 10.12.2018 r.

Centrum Nauki Kopernik jest instytucją kultury. To wspólna inicjatywa Miasta st.... Warszawy, Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego oraz Ministerstwa Edukacji Narodowej. Misją Centrum Nauki Kopernik jest rozbudzanie ciekawości, wspomaganie samodzielnego poznawania świata i uczenia się oraz inspirowanie dialogu społecznego na temat nauki.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
07/12/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Praca dla studenta , Praca IT - Hardware / Information Systems , Praca IT - Programowanie / Analizy , Praca IT - Konsulting , Praca IT - Kontrola jakości