Młodszy Specjalista w Dziale Analiz i Wsparcia Systemowego

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

Do głównych obowiązków należeć będzie wprowadzanie danych dotyczących imprez turystycznych w systemach rezerwacyjnych oraz sporządzanie analiz i raportów z wykorzystaniem arkusza MS Excel.

Wymagania:

  • dobra znajomość MS Office ze szczególną biegłością w Excelu,
  • odpowiedzialność, systematyczność i dokładność w realizacji obowiązków,
  • zdolności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

  • inspirujące i przyjazne środowisko pracy,
  • ciekawą pracę u lidera branży turystycznej w Polsce – od lat jesteśmy nr 1 wśród polskich biur podróży, a także najpopularniejszym biurem podróży online,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • benefity: zniżki na wakacje w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie do prywatnej opieki zdrowotnej,
  • wszystkie narzędzia niezbędne do pracy,
  • pracę w zgranym zespole, w biurze w samym centrum Opola.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.