Młodszy Specjalista/Specjalista

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
-Rejestracja w systemach bankowych oraz weryfikacja zabezpieczeń dla produktów kredytowych Klientów Biznesowych i Indywidualnych
-Weryfikacja zawiadomień i odpisów z Ksiąg Wieczystych, przygotowywanie sprostowań do Sądów, sporządzenie pism w imieniu Banku
-Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi Banku, udział w testach systemowych

Wymagania:
-wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, prawne)
-Doświadczenie na stanowisku, pokrywającym wymienione obowiązki
-Znajomość obsługi komputera (aplikacje wchodzących w skład MS Office, znajomość systemu DEF3000 będzie dodatkowym atutem)

Cechy osobowości i umiejętności:
-dobra organizacja pracy, inicjatywa,
-umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
-umiejętność analitycznego myślenia

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.