Młodszy Specjalista/Specjalista w Instytucji o profilu finansowym

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

Zadania dot. rozwoju Bazy Usług Rozwojowych i komunikacji z otoczeniem w ramach projektu pozakonkursowego koncepcyjnego pt. „Rozwój i utrzymanie ogólnopolskiego Rejestru Usług Rozwojowych (RUR)”, realizowanego w ramach działania 2.3 PO WER:

a. zbieranie informacji o użytkownikach Bazy Usług Rozwojowych i ich potrzebach

b. przygotowywanie analiz funkcjonowania Bazy Usług Rozwojowych (w szczególności pod kątem potrzeb użytkowników) oraz opracowywanie propozycji nowych funkcjonalności Bazy

c. przygotowanie informacji dla interesariuszy i użytkowników Bazy Usług Rozwojowych, a także współpraca z interesariuszami Bazy, w tym w szczególności utrzymywanie bieżących kontaktów z Instytucjami Zarządzającymi RPO oraz pozyskiwanie od nich aktualnych informacji nt. instrumentów finansowych wdrażanych przy wykorzystaniu Bazy

d. monitoring struktury informacji oraz aktualności treści na stronach Bazy Usług Rozwojowych, ze szczególnym uwzględnieniem serwisu informacyjnego

e. proponowanie i rozwijanie koncepcji nowych działań powiązanych z Bazą Usług Rozwojowych

f. analiza podobnych do Bazy Usług Rozwojowych produktów dostępnych na rynku pod kątem zidentyfikowania najlepszych praktyk i możliwości ich zastosowania w Bazy

g. zapewnienie współpracy z IZ RPO poprzez przygotowanie i aktualizowanie treści porozumień z poszczególnymi instytucjami, związanych z wdrażaniem Bazy Usług Rozwojowych

h. udział w pracach legislacyjnych związanych z funkcjonowaniem Bazy Usług Rozwojowych

Wymagania:

Konieczne:

1. Wykształcenie wyższe;

2. Min. 2-letnie doświadczenie zawodowe (specjalista: min. 3-letnie);

3. Umiejętność obsługi MsOffice co najmniej na poziomie średniozaawansowanym, w tym w szczególności MsExcel oraz MsPowerPoint;

4. Umiejętności analityczne;

5. Umiejętności nawiązywania relacji biznesowych;

6. Umiejętność dobrej organizacji pracy i planowania;

7. Odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

8. Dokładność i samodzielność;

9. Prawo jazdy kat. B (czynna umiejętność prowadzenia samochodów osobowych) i gotowość do częstych podróży służbowych;

10. Specjalista: Znajomość zasad realizacji projektów finansowanych ze środków UE i krajowych.

Pożądane:

1. Doświadczenie w pracy w administracji publicznej;

2. Znajomość rynku edukacyjnego;

3. Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie średniozaawansowanym;

4. Praktyczna znajomość MS Excel na poziomie zaawansowanym (samodzielne analizowanie wybranych grup danych, projektowanie ich formatu).

Oferujemy:

1. Umowę o pracę;

2. Atrakcyjne warunki zatrudnienia w Instytucji o profilu finansowym;

3. Przyjazne środowisko pracy;

4. Pracę w centrum Warszawy.

* Oferta pracy tymczasowej