Młodszy Specjalista/Specjalista w Departamencie Finansowo - Księgowym

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości

Warszawa, mazowieckie

PARP działa na rzecz małych i średnich przedsiębiorstw, podnoszenia kwalifikacji kadr i kształtowania przyjaznego otoczenia biznesowego. Dzięki wsparciu Agencji firmy rozwijają działalność eksportową, wzorniczą, badawczo-rozwojową i wykorzystują w produkcji innowacje i nowoczesne technologie. Oferta PARP pozwala na kompleksową realizację projektów - od koncepcji po komercjalizację.

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Udział w opracowywaniu projektów rocznych i wieloletnich planów finansowych Agencji oraz projektów ich zmian.
  • Udział w sporządzaniu sprawozdań z realizacji planu finansowego Agencji.
  • Kontrola planowanych do zaciągnięcia zobowiązań pod kątem planu finansowego oraz obowiązujących limitów, na podstawie składanych dokumentów.
  • Bieżący monitoring realizowanych wydatków.
  • Przygotowywanie analiz, zestawień w zakresie wybranych działań Agencji.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie: wyższe.
  • Doświadczenie zawodowe:

- minimum 1 rok w obszarze finansów, analiz finansowych - w przypadku stanowiska: Młodszy Specjalista;
- minimum 2 lata w obszarze finansów, analiz finansowych - w przypadku stanowiska: Specjalista.

  • Doświadczenie w zakresie sporządzania raportów.
  • Znajomość MS Office w tym MS Excel - biegła.
  • Inne:

dobra organizacja pracy, dokładność terminowość, elastyczność, umiejętność: analitycznego myślenia, pracy w zespole.

Wymagania pożądane:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany profil: ekonomiczny, rachunkowość, finanse.
  • Doświadczenie w pracy w działach finansowo-księgowych.
  • Znajomość ustawy o finansach publicznych.
  • Znajomość MS Access lub innych programów związanych z bazami danych.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na postawie umowy o pracę na zastępstwo,
  • pracę w gronie świetnie wykwalifikowanych specjalistów,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

Termin zgłoszeń: do 29 października 2017 r.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Aplikacje można składać również na adres: Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ul. Pańska 81/83 00-834 Warszawa Kancelaria czynna od poniedziałku do piątku, w godzinach: 8.30-16.30.

Inne informacje:

  • metody/techniki stosowane podczas rekrutacji: ocena formalna ofert oraz ocena merytoryczna. Ocena merytoryczna polega na sprawdzeniu wiedzy,doświadczenia zawodowego, kompetencji i umiejętności kandydatów i odbywa się podczas rozmowy kwalifikacyjnej, która może zostać poprzedzona włączeniem dodatkowych narzędzi selekcji (np. testów wiedzy, testów predyspozycji, kompetencji, assessment center),
  • oferty otrzymane po terminie nie będą rozpatrywane (liczy się data wpływu),
  • oferty osób niewybranych w ramach danej rekrutacji zostaną zniszczone komisyjnie.
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości z siedzibą w Warszawie (00-834), ul. Pańska 81/83 Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem biuro@parp.gov.pl.

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji. Przewidywane kategorie odbiorców danych: pracownicy działu HR, kadra kierownicza decydująca o zatrudnieniu oraz dostawcy usług służących rekrutacji.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 3 miesięcy od daty zakończenia rekrutacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres 1 roku od daty złożenia aplikacji. W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem biuro@parp.gov.pl lub naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem iod@parp.gov.pl. Każdemu przysługuje ponadto prawo do wniesienia skargi do Urzędu Ochrony Danych na niewłaściwe przetwarzanie jego danych."