Młodszy Specjalista/Specjalista Sekcja Wdrażania

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Główne obowiązki:

Wykonywanie zadań związanych z procesem wdrażania, w szczególności:

1. Wykonywanie prac administracyjno-biurowych związanych z działaniami sekcji wdrażania.

2. Uczestnictwo w procesie przyjmowania i rozliczania wniosków o płatność; rozwiązywania umów o dofinansowanie, monitorowania realizacji projektów.

3. Uczestnictwo w procesie rozpatrywania odwołań beneficjentów w wyniku weryfikacji wniosków o wprowadzenie zmian do umów/wniosków o płatność/rozwiązania umów.

4. Przygotowywanie korespondencji z beneficjentami według wzorów.

5. Uczestnictwo w procesie wprowadzania zmian do umów o dofinansowanie, rozliczania przyznanego dofinansowania.

6. Uczestnictwo w przygotowywaniu lub aktualizacji dokumentów/procedur związanych

z realizacją zadań departamentu we współpracy z przełożonym.

7. Przygotowywanie danych i informacji do sprawozdań, raportów i analiz.

8. Wprowadzanie danych do systemów informatycznych.

9. Przygotowywanie danych/dokumentów/informacji do jednostek zewnętrznych.

10. Archiwizowanie dokumentacji.

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

drugi lub trzeci rok studiów licencjackich.

Doświadczenie zawodowe:

a) w przypadku Młodszego Specjalisty - minimum 0,5 roku w pracy w podmiocie współpracującym z przedsiębiorcami lub działającym na rzecz sektora publicznego

lub realizującym projekty finansowane ze środków publicznych;

b) w przypadku Specjalisty - minimum 1 rok w pracy w podmiocie współpracującym

z przedsiębiorcami lub działającym na rzecz sektora publicznego lub realizującym projekty finansowane ze środków publicznych.

Poziom znajomości zagadnień:

1. Wiedza z zakresu zasad prowadzenia działalności gospodarczej.

2. Wiedza z zakresu projektów finansowanych ze środków publicznych.

Poziom obsługi programów komputerowych:

1. znajomość narzędzi biurowych MS Office (ze szczególnym uwzględnieniem programów Word i Excel)

Inne:

- zaangażowanie, pozytywne nastawienie do pracy, umiejętność współpracy w grupie, chęć do uczenia się, samodzielność.

Wymagania pożądane:

wyższe (licencjat)

a) w przypadku Młodszego Specjalisty - minimum 1 rok w pracy w podmiocie współpracującym z przedsiębiorcami lub działającym na rzecz sektora publicznego lub realizującym projekty finansowane ze środków publicznych,

b) w przypadku Specjalisty - minimum 1,5 roku w pracy w podmiocie współpracującym

1. Znajomość zagadnień z zakresu zasad wdrażania środków z funduszy europejskich.

2. Znajomość ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014-2020.

3. Wiedza z zakresu rozliczania wsparcia z funduszy europejskich.

4. Znajomość zasady konkurencyjności lub ustawy PZP.

Poziom znajomości języka obcego:

język angielski w stopniu komunikatywnym

Inne:

- umiejętność organizacji pracy, umiejętność pracy pod presją czasu, obsługa klienta.

Oferujemy:

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w centrum Warszawy

- atrakcyjne warunki pracy

- możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej instytucji o profilu finansowym

* Oferta pracy tymczasowej

Prosimy o dołączenie poniższej klauzuli:

W przesłanych dokumentach prosimy zawrzeć następującą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji obecnego procesu rekrutacyjnegozgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).