Młodszy Specjalista/Specjalista ds. Kontroli Projektów UE

FallWork Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

- Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie dochodzenia zwrotu środków, w ramach instrumentów wsparcia realizowanych przez Agencję.

- Prowadzenie postępowań administracyjnych i przygotowywanie decyzji administracyjnych w zakresie udzielania ulg w spłacie należności.

- Przygotowywanie zawiadomień o podejrzeniu naruszenia dyscypliny finansów publicznych.

Wymagania:

Konieczne:

- Wykształcenie wyższe magisterskie (preferowane: finanse, ekonomia, prawo, administracja).

Min. 2 lata doświadczenia zawodowego w obszarze księgowości/lub realizacji projektów UE lub administracji publicznej.

Umiejętność analitycznego myślenia i swobodnego wyrażania myśli na piśmie.

Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Pożądane:

Doświadczenie w prowadzeniu postępowań administracyjnych, w tym przygotowywanie decyzji administracyjnych.

Umiejętności i doświadczenie w analizie kondycji finansowej przedsiębiorstwa (analiza sprawozdań finansowych).

Znajomość ustaw: Kodeks postępowania administracyjnego, Ordynacja podatkowa, o Zasadach prowadzenia polityki rozwoju, wraz z aktami wykonawczymi.

Znajomość wytycznych dot. kwalifikowalności wydatków i kontroli w ramach perspektywy finansowej 2007–2013.

Oferujemy:

Pracę w centralnej lokalizacji Warszawy.

Konkurencyjne warunki zatrudnienia i rozwoju zawodowego.

Umowę o pracę.

* Oferta pracy tymczasowej