Opis stanowiska pracy

MAXTO jest uznanym na polskim rynku integratorem systemów IT działającym od 2003 roku. Oferujemy szeroką gamę niezawodnych rozwiązań z zakresu: Oprogramowania, Infrastruktury IT oraz Integracji Systemowej. Zapewniamy kompleksowe wsparcie na każdym etapie realizowanego projektu. Nasze działania obejmują konsultacje, integrację, projektowanie, wdrożenie rozwiązań IT, a także późniejszy serwis i utrzymanie.

W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy osób na stanowisko:

Młodszy specjalista Service Desk

miejsce pracy: Kraków (Modlniczka)

liczba wakatów: 1

forma zatrudnienia: etat

wynagrodzenie: ustalane indywidualnie

Opis stanowiska i zakres obowiązków:

  • świadczenie wsparcia dla użytkowników obsługiwanych systemów
  • rejestracja zgłoszeń serwisowych na pierwszej linii wsparcia Serwisu
  • obsługa, monitorowanie i eskalacja zgłoszeń serwisowych
  • tworzenie raportów i zestawień związanych z pracą Serwisu
  • tworzenie i utrzymywanie bazy wiedzy
  • kontakt i współpraca z podwykonawcami i dostawcami
  • pomoc w realizacji zgłoszeń serwisowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe, preferowane kierunki: informatyka, elektronika lub pokrewne
  • umiejętność analitycznego myślenia, podejmowania decyzji, pracy zespołowej
  • komunikatywność
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (rysunków, specyfikacji)
  • znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej
  • mile widziana znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego

Oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze
  • niezbędne szkolenia
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

Prezentacja firmy

Najważniejsze obszary naszego działania to:<br/>- budowa komplent... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting, Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta