MŁODSZY SPECJALISTA - KANDYDAT NA PODINSPEKTORA PRACY

Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Białymstoku

Białystok, podlaskie

Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/23/0076

Obowiązki:

praca terenowa, kontrole zakładów różnych branż

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • Wymagania kwalifikacyjne: wyższe, tytuł magistra lub równorzędny, kierunek: budownictwo, inżynieria środowiska, prawo, medycznewymagany staż pracy: 1 rok w ramach stosunku pracyWymagania dodatkowe:prawo jazdy kat. B,znajomość obsługi komputera, w tym pakietu MS Office,stan zdrowia umożliwiający pracę w terenie,dodatkowym atutem będzie wiedza z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz prawnej ochrony pracy.

Miejsce pracy: Fabryczna 2, 15-483 Białystok, powiat: m. Białystok, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Wymagane dokumenty: Oferty pracy należy składać z dopiskiem: oferta pracy młodszy specjalista - kandydat na podinspektora pracy. O ważności oferty kandydata decyduje data wpływu do PIP OIP w Białymstoku. Dokumenty otrzymane po terminie lub niespełniające wymogów formalnych określonych w ogłoszeniu, nie będą rozpatrywane.Wymagane dokumentylist motywacyjny i życiorys (CV) wraz z danymi umożliwiającymi kontakt z osobą składającą ofertę (nr telefonu, adres e-mail),kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe niezbędne do wykonywania pracy określonego rodzaju lub na określonym stanowisku,oświadczenie kandydata o zapoznaniu się z informacją dotyczącą przetwarzania danych osobowych oraz o wyrażeniu zgody na ich przetwarzanie do celów naboru,oświadczenie kandydata o niekaralności za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, posiadaniu pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych oraz posiadaniu obywatelstwa polskiego.Oświadczenia muszą być własnoręcznie podpisane i opatrzone datą (w załączeniu wzór oświadczeń).

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
09/01/2023
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy