Młodszy specjalista IT

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska pracy

  • Wsparcie użytkowników
  • Obsługę zgłoszeń przez system helpdesk
  • Przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych
  • Rejestracja zgłoszeń w systemie
  • Wstępna analiza zgłoszeń
  • Rozwiązywanie problemów technicznych lub przekazywanie ich do kolejnej linii wsparcia
  • Monitorowanie oraz raportowanie

Wymagania

  • Dobra, praktyczna znajomość systemów operacyjnych z rodziny MS Windows
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office
  • Otwartość na naukę, rozwój, poznawanie nowych obszarów
  • Łatwość w przyswajaniu wiedzy i nowych umiejętności

Oferta

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Praca w pełnym wymiarze godzin pon-pt (standardowe godziny biznesowe 7/10-15/18)
  • Wynagrodzenie do 4300zł brutto
  • Prywatna opieka zdrowotna w Medicover
  • Karta Multisport
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials