Młodszy Specjalista IT

WASKO S.A.

Warszawa, mazowieckie

WASKO S.A.
WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A. WASKO S.A.
WASKO S.A.
WASKO S.A.
Jesteśmy jedną z czołowych polskich grup teleinformatycznych.

Od ponad 25 lat dostarczamy swoje rozwiązania dla średnich i dużych przedsiębiorstw, głównie z sektora paliwowo-energetycznego, telekomunikacyjnego, finansowego i ochrony zdrowia, nauki i szkolnictwa wyższego, a także dla administracji rządowej i samorządowej. Zajmujemy się projektowaniem i wytwarzaniem oprogramowania oraz realizujemy kompleksowe usługi w zakresie wdrażania, utrzymania i eksploatacji systemów informatycznych.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania realizowane na tym stanowisku obejmują:

  • wykonywanie/tworzenie projektów sieci LAN dla szkół,
  • konsultacje z technicznymi reprezentantami szkół,
  • monitorowanie bieżących zamówień na przygotowanie projektów,
  • praca w zespole.

Idealny Kandydat na to stanowisko posiada:

  • wykształcenie średnie preferowane specjalizacje: informatyka, elektronika, telekomunikacja, elektryka lub student kierunków technicznych,
  • znajomość topologii sieci LAN,
  • podstawową znajomość konfiguracji Wi-Fi
  • umiejętność czytania rysunków technicznych i schematów,
  • umiejętność obsługi MS Office na poziomie średniozaawansowanym,
  • biegłą znajomość środowiska Windows.

Mile widziane:

  • doświadczenie w realizacji podobnych projektów.

W zamian oferujemy:

  • pracę w organizacji realizującej projekty informatyczne dla wielu branż (przemysłowa, medyczna, administracja publiczna),
  • dajemy możliwość pracy przy dużych projektach i profesjonalnych systemach informatycznych,
  • będziemy wspierać  Twój rozwój zawodowy poprzez pakiet szkoleń oraz współpracę z naszymi Ekspertami,
  • zadbamy o Twoje zdrowie poprzez dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej (Medicover) oraz karnetów sportowych (OK System).
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
WASKO S.A. WASKO S.A.