Młodszy specjalista IT z językiem niemieckim

Hays Poland

Kraków, małopolskie

Hays Poland

Kraków
Kraków
NR REF.: 1129443

Zakres obowiązków:
Wsparcie techniczne (w zakresie programu MS Office) klientów wewnętrznych oraz zewnętrznych firmy,
Rozwiązywanie problemów 1-go oraz 2-go poziomu kontaktu
Usprawnienie procesów współpracy z klientami
Rozwiązywanie ticketów w celu poprawy jakości programu MS Office

Wymagania:
Znajomość j. niemieckiego na poziomie komunikatywnym (C1) oraz j.angielski (B2)
zdolność do szybkiego uczenia się,
bardzo wysoka komunikatywność i orientacja na Klienta

Oferujemy:
atrakcyjne wynagrodzenie,
umowę o pracę,
benefity pozapłacowe (karty Multisport, pakiet zdrowotny),
praca w młodym zespole w firmie o niekorporacyjnym charakterze,
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland