Młodszy specjalista Google Adwords Częstochowa / SEM, marketing online

NetArch Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja SEO/SEM Sempai poszukuje kandydata na stanowisko Młodszego Specjalisty Google Adwords.

= Zakres obowiązków:

- prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii dla klientów firmy
- przygotowywanie danych do wykorzystania w narzędziach i kampaniach adwords
- administracja i rozbudowa kampanii linków sponsorowanych
- współpraca przy większych kampaniach pod okiem SEM managera

Wymagania

= Wymagania / oczekiwania:

- zainteresowanie marketingiem internetowym, Google AdWords
- zdolności analityczne, Google Analytics
- sprawna praca w arkuszu kalkulacyjnym
- umiejętność organizacji pracy, współpracy
- znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej
- certyfikat Google Adwords będzie dodatkowym atutem

- praca w formie i wymiarze zatrudnienia dostosowanym do potrzeb i oczekiwań (umowa o pracę; umowa o dzieło; staż)
- atrakcyjne wynagrodzenie wraz z premiami

Jeżeli w/w dobrze odzwierciedla Twoje kompetencje i jesteś zainteresowany podjęciem współpracy, zapraszamy do przesłania CV.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce