Młodszy Specjalista Facebook Ads, Częstochowa / Reklama Social Media

NetArch Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeżeli trafiłeś na tę stronę, to oznacza, że a) chciałbyś rozwijać swoje fejsbukowe skille w rozpoznawalnej agencji marketingowej lub b) marzy Ci się praca w nowoczesnym biurowcu w Częstochowie ;) Uwaga: spełniamy oba te kryteria!

Jesteśmy mocno nastawieni na performance - także na Facebooku. Wychodzimy z założenia, że Facebook to nie tylko "słit focie" i koteły, ale także kanał w wielkim stopniu generujący sprzedaż. Jeżeli chciałbyś nauczyć się, jak sprzedawać za pomocą sosziali, aplikuj do nas! Wprowadzimy Cię w meandry performance marketingu w social media.

Zacznij swoją przygodę w świecie digital marketigowym z Najlepszą Agencją Generującą Sprzedaż! Jesteśmy na rynku już od 11 lat i w naszym portfolio znajdziesz tak rozpoznawalne brandy, jak: Innogy, Chocolissimo, CitySport, Answear czy PWN.

Jako Młodszy Specjalista Facebook ADS w Sempai będziesz odpowiedzialny za:

  • prowadzenie, optymalizację i raportowanie kampanii Facebook Ads dla naszych klientów
  • współpracę ze specjalistami SEM i FB Ads
  • wsparcie przy pozyskiwaniu nowych klientów: pomysły, analizy, prognozy

Wymagania

To, czego oczekujemy od Ciebie na starcie, to:

  • zainteresowanie marketingiem internetowym i Facebook Ads,
  • doświadczenie w działaniach reklamowych na Facebooku,
  • otwarty umysł i kreatywne podejście do działań reklamowych na Facebooku,
  • zdolności analityczne, w tym znajomość Google Analytics
  • sprawna praca w arkuszu kalkulacyjnym
  • umiejętność organizacji pracy, współpracy
  • język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja