Młodszy specjalista ds. zarządzania zmianą

ING TECH POLAND (dawniej ING Services Polska)

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Jeśli poszukujesz pracy pełnej wyzwań, lubisz kontakt z ludźmi, nie boisz się nowych wyzwań i interesujesz się procesami oraz posiadasz doświadczenie w tym obszarze, to ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Główne zadania na stanowisku:

W ramach stanowiska Młodszego specjalisty ds. zarządzania zmianą IT będziesz odpowiedzialny za:

  • Zarządzanie zmianami dotyczącymi infrastruktury IT dla jednego z naszych Klientów
  • Analizowanie zmian, planowanie zadań i zasobów niezbędnych do ich wykonania oraz bieżące rozwiązywanie problemów pojawiających się w tym obszarze
  • Ścisłą współpracę z zespołami technicznymi i ich wsparcie w obszarach innych procesów takich jak Incident czy Problem Management
  • Ścisłą współpracę i kontakt z Klientem
  • Będziesz również uczestniczył w pracach rozwojowych na rzecz Klienta i wspierał jego obsługę formalno-prawną.

Wymagania:

Jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe
  • Masz co najmniej roczne doświadczenie we współpracy z klientem zagranicznym na podobnym stanowisku
  • Znasz zagadnienia z obszaru IT i biznesu oraz ich wzajemnych relacji
  • Biegle komunikujesz się w języku angielskiego (poziom B2/C1)
  • Umiesz pracować zarówno samodzielnie, jak i w grupie
  • Posiadasz umiejętność poruszania się i pracy w multi-dyscyplinarnym międzynarodowym środowisku
  • Cechuje Cię bardzo dobra organizacja pracy i umiesz nadawać zadaniom odpowiednie priorytety
  • Nie boisz się podejmowania nowych wyzwań
  • Analizujesz fakty i wyciągasz wnioski
  • Jesteś zaangażowany i odpowiedzialny

Prześlij do nas swoje CV już dzisiaj.

Dodatkowym atutem będzie:

  • Certyfikacja ITIL/Agile
  • Znajomość procesów Change, Problem, Incident Management
  • Znajomość obszaru Service Management

Oferujemy:

  • Pracę w rozwijającym się obszarze biznesowym w strukturach międzynarodowej korporacji
  • Udział w międzynarodowych projektach IT realizowanych dla Klientów Grupy ING
  • Dostęp do najnowszych technologii IT – możliwość ciągłego rozwoju
  • Szkolenia z obszaru obsługiwanych technologii
  • Okazjonalne podróże służbowe do krajów Europy
  • Wysoką kulturę pracy oraz przyjazną atmosferę
  • Dodatkową opiekę medyczną
  • Atrakcyjne benefity płacowe (premia) oraz pozapłacowe (np. karta MultiSport, dodatkowe ubezpieczenie grupowe na życie, pracowniczy program emerytalny, nauka języka angielskiego w ramach szkoleń firmowych).

Prezentacja firmy

ING TECH POLAND to centrum usług wspólnych zlokalizowane w Katowi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Obsługa klienta, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - Programowanie / Analizy, Praca IT - Project Management