Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Treścią

ESTYL.pl

05-090 Warszawa, Rybie-Raszyn, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetyków profesjonalnych i ekskluzywnych w ofercie. Nasza specjalizacja to pielęgnacja włosów, ciała i szybka dostawa. ESTYL dla pracowników to kultura zwinnej współpracy. Nasz dynamiczny rozwój jest oparty o uśmiech i rozwój kompetencji całego zespołu. ESTYL udostępnia swoją ofertę przez sklep internetowy i punkty stacjonarne.

Opis stanowiska:
Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na oferowanym stanowisku będzie należało:
Dodawanie, aktualizacja i dbanie o najwyższą jakość opisów produktów,
Wprowadzanie danych do systemu wewnętrznego,
Dodawanie treści merchandisingowych w sklepie,
Analiza działania wyszukiwarki produktów w sklepie.

Wymagania

Oczekujemy:
Umiejętność obsługi komputera,
Lekkie pióro i umiejętność szybkiego pozyskiwania informacji
Mile widziane zainteresowanie modą,
Skrupulatność i samodzielność i odpowiedzialność
Dostępności w pełnym wymiarze czasu pracy,
Rzetelności oraz punktualności,

Mile widziane:
doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (copywriter, specjalista ds. contentu lub zarządzania treścią),
znajomość systemów ERP i systemów sprzedażowych w branży e-commerce.

Oferujemy:
Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku kosmetycznym,
Możliwość rozwoju - firma jest w fazie dynamicznego rozwoju, otwieramy drogi na poszerzanie wiedzy i możliwości awansu,
Możliwość zakupu produktów w bardzo przystępnych cenach,
Pracę w młodym zespole,
Uzupełnienie poziomu energii za pomocą aromatycznej kawy i świeżych owoców,
Udział w imprezach integracyjnych,

Wszystkie osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie swoich aplikacji na adres mailowy, w tytule wpisując "Doradca Klienta w dziale Sprawnej Obsługi Klienta"

W CV proszę zawrzeć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

Prezentacja firmy

ESTYL dla klientów to dostawca piękna z czterdziestoma markami kosmetykó... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce