Młodszy Specjalista ds. zarządzania treścią - Gliwice

ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie najwyższej jakości świadczonych usług spółkom z Grupy TAURON.
  • Tworzenie nowych i optymalizacja istniejących treści w oparciu o doświadczenia klienta.
  • Budowanie stron internetowym z wykorzystaniem CMSa i nie tylko.
  • Realizacja i optymalizacja kampanii e-mail marketingowych.
  • Przygotowanie szablonów i wzorów dokumentów dla klientów.
  • Współudział w realizacji celów sprzedażowych.
  • Współpraca z agencjami kreatywnymi

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, preferowane wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Swoboda działania w pracy przy komputerze z wykorzystaniem internetu.
  • Znajomość podstaw kodu html.
  • Umiejętność analitycznego myślenia.
  • Bardzo dobra znajomość pisowni zasad języka polskiego.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.
  • Inicjatywa, elastyczność i samodzielność w działaniu.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły.

Oferujemy:

- pracę w dużej korporacyjnej firmie, ciekawą, pełną nowych wyzwań,

- wynagrodzenie zasadnicze, premia kwartalna oraz pozostałe świadczenia.

- współpracę z doświadczonym zespołem w zakresie marketingu internetowego,

- podwyższanie swoich kwalifikacji poprzez udział w różnych szkoleniach.

Zapewniamy wszystkim kandydatom pełną dyskrecję.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV) z zaznaczeniem numeru referencyjnego.

W aplikacji prosimy umieścić:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie moich danych osobowych przez ZoltOs.pl Aleksandra Żółtowska-Ostroszczyk, z siedzibą przy ul. Szafirowej 49m.4, 44-12 Gliwice, w celu realizacji procesu rekrutacyjnego na stanowisko wymienione w ogłoszeniu, zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016-679 z 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95-46-WE (Dz.Urz. UE L 119 z 4.5.2016 r.). Oświadczam, że zostałam-zostałem powiadomiona-powiadomiony o tym, że podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne, jak również o tym, że przysługuje mi prawo do cofnięcia niniejszej zgody w każdym czasie, przy czym cofnięcie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest równoznaczne z rezygnacją z dalszego udziału w tym procesie rekrutacyjnym.’

Prezentacja firmy

Firma "ZoltOs.pl” Agencja Pracy Tymczasowej i Pośrednictwa Pracy działa ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Praca w mediach / dziennikarstwo, Praca Reklama / Komunikacja