Młodszy Specjalista ds. Zarządzania Nieruchomościami

OPG Property Professionals Sp. z o.o.

90-062 Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy młodej i gotowej do nauki osoby, która wesprze nasze działania w obszarze zarządzania nieruchomościami. Pracując na tym stanowisku, zyskasz cenne doświadczenie oraz gruntowną wiedzę na temat funkcjonowania budynków, także od strony administracyjno-finansowej.

Obowiązki
• kontrola nad właściwym stanem technicznym nieruchomości
• zlecanie okresowych kontroli technicznych i przeglądów budynków
• koordynacja pracy konserwatorów i innych osób świadczących usługi związane z budynkami
• przygotowanie umów dla dostawców mediów i innych usług niezbędnych do funkcjonowania nieruchomości
• organizowanie ubezpieczenia nieruchomości i budynków
• obsługa najemców i dzierżawców nieruchomości
• rozliczanie należności z tytułu opłat eksploatacyjnych
• proponowanie działań na rzecz optymalizacji i zwiększenia dochodów z nieruchomości
• inne niezbędne czynności w ramach zajmowanego stanowiska

Wymagania

Wymagania
• biegła znajomość pakietu Microsoft Office
• mile widziana znajomość programów: AutoCAD, Corel, Photoshop
• dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• umiejętność pracy w zespole oraz budowania trwałych relacji
• doskonała organizacja pracy
• komunikatywność, kreatywność i zdolność szybkiej nauki
• samodzielność, inicjatywa, determinacja w dążeniu do celu
• mile widziani studenci ostatniego roku i absolwenci kierunków związanych z inwestycjami i nieruchomościami

Prezentacja firmy

OPG Property Professionals działa na rynku nieruchomości. Posiadamy dośw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena