Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 16/11/2018.

Młodszy specjalista ds. zamówień publicznych

Łódź, łódzkie

Nowa Szkoła Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Oczekujemy następujących kompetencji i wiedzy:

  • znajomość ustawy o zamówieniach publicznych oraz procedur przetargowych,
  • wysokich zdolności sprzedażowych,
  • zdolności analitycznych,
  • umiejętności przygotowywania ofert handlowych,
  • łatwości nawiązywania kontaktów handlowych,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • umiejętności szybkiego uczenia się ze zrozumieniem,
  • umiejętność planowania i organizacji pracy,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,

Oferujemy:

  • stałą pracę,
  • samodzielne stanowisko,
  • szansę rozwoju oraz możliwość wykazania się wiedzą i kreatywnością,
  • pakiety socjalne.

Firma Nowa Szkoła Sp. z o.o. to lider polskiego rynku mebli, pomocy dydaktycznych, pomocy... edukacyjnych, naukowych i rehabilitacyjnych. Od 1992 roku kierujemy swoje działania tam, gdzie przebywa małe dziecko. Jesteśmy największą polską firmą, która kompleksowo wyposaża placówki w meble żłobkowe, meble przedszkolne i szkolne jak również klienta indywidualnego. W naszej ofercie znajdują się między innymi: meble przedszkolne, szkolne i żłobkowe, sprzęt rehabilitacyjny, sprzęt sportowy, pomoce dydaktyczne i naukowe oraz zabawki edukacyjne.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
15/11/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Praca Sprzedaż - Account Management , Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi , Praca Sprzedaż / Handel / Praca w sklepie , Praca Administracja Publiczna , Praca Biuro / Dokumentacja