Młodszy specjalista ds. zakupów

Hays Poland

Katowice, śląskie

Hays Poland

Katowice
Katowice
NR REF.: 1157167

Nasz klient, globalna firma, w związku z intensywnym rozwojem poszukuje kandydata do wsparcia działu zakupów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. zakupów.

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w obsłudze klienta, help desk, w logistyce
  • motywacja i chęć rozwoju

Obowiązki:

  • opieka zapytań zakupowych w obszarze IT
  • koordynacja procesu zakupu

Oferujemy:

  • pierwsza umowa na 6 m.
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport
  • pracę hybrydową

Zapraszam do aplikacji!

HAYS Poland sp. z o.o. jest agencją zatrudnienia zarejestrowaną w rejestrze prowadzonym przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 361.
HAYS Poland sp. z o.o. is an employment agency registered in a registry kept by Marshal of the Mazowieckie Voivodeship under the number 361.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy