Młodszy Specjalista ds. Zakupów

Przedsiębiorstwo Savpol Sp. z o.o. Sp. k.

Gliwice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo „SAVPOL” Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością S.K lider w dystrybucji surowców i urządzeń dla sektora piekarniczo-cukierniczego, lodziarskiego i gastronomicznego w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Identyfikacja potrzeb zakupowych
  • Negocjowanie warunków współpracy z dostawcami
  • Współudział w tworzeniu polityki zakupowej
  • Optymalizacji procesów zakupowych
  • Nadzór nad stanami magazynowych
  • Współpraca z aktualnymi dostawcami oraz pozyskiwanie nowych

Wymagania:

  • min. roczne doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Wykształcenie wyższe - preferowana technologia żywności, kierunki techniczne i ekonomiczne)
  • Dobra znajomość języka obcego
  • Umiejętność zarządzania czasem i ustalania priorytetów
  • Mile widziane doświadczenie w kanale B2B
  • Znajomość branży gastronomicznej - mile widziana
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i analityczne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Samodzielność i kreatywność
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel)

Zapewniamy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prezentacja firmy

Działamy na rynku od 1992 roku. Wieloletnie doświadczenie oraz zd... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Praca na magazynie