MŁODSZY SPECJALISTA DS. ZAKUPÓW ZE ZNAJOMOŚCIĄ JĘZYKÓW OBCYCH

Veo Worldwide Services

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Twoje przyszłe zadania:

  • prowadzenie rozmów i negocjacji handlowych;
  • realizacja założonych planów biznesowych;
  • monitorowanie realizacji zamówień;
  • przygotowywanie dokumentów handlowych;
  • budowanie relacji z nowymi oraz dotychczasowymi dostawcami.

Wymagania

Dołącz do nas jeżeli:

Masz gadane
Chcesz poczuć jak to jest zrobić deal za 500 000 €
Znasz języki obce (niemiecki, czeski, słowacki, serbski lub angielski)

Prezentacja firmy

VEO Worldwide Services jest międzynarodowym koncernem, który dost... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Administracja biurowa, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Praca dla studenta, Praca Inne