Młodszy specjalista ds. zakupów z językiem niemieckim

Human Resources Poland

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Forma zatrudnienia: Pełny etat

Wymagane wykształcenie: wyższe

Wymagane doświadczenie: 0-2 lata

Obowiązki:

  • Przygotowywanie tłumaczeń, analiz i zestawień.
  • Prace administracyjne, zarządzanie korespondencją i kalendarzem spotkań.
  • Kontakt z dostawcami, organizowanie degustacji, kontroli jakościowych i przetargów.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie min. B1 - warunek konieczny.
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność organizowania czasu pracy i zaangażowanie.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie i gwarancję wzrostu zarobków.
  • Zatrudnienie w międzynarodowej firmie handlowej.
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie.
  • Bony żywieniowe.
  • Miejsce parkingowe w sąsiedztwie siedziby firmy.
  • Szkolenie wprowadzające w różnych działach firmy.
  • Stabilność zatrudnienia i możliwość rozwoju.

Prezentacja firmy

Human Resources Poland (Hr.pl) to założone w 2000 roku doradztwo ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/12/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy / Zaopatrzenie, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Logistyka