Młodszy Specjalista ds. Zakupów Indirect

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Zakupów IndirectMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Zarządzanie bazą dostawców
  • Budowanie i utrzymywanie dobrych relacji biznesowych z dostawcami krajowymi oraz międzynarodowymi
  • Prowadzenie procesu zakupowego, przygotowywanie i adresowanie zapytań ofertowych do dostawców, przygotowywanie analiz ofert, negocjowanie, rekomendowanie, raportowanie oszczędności
  • Planowanie i realizacji zakupów w kategoriach nieprodukcyjnych
  • Negocjacja cen i warunków dostaw
  • Działanie w celu redukcji kosztów
  • Prowadzenie procesów kwalifikacji dostawców
  • Przygotowywanie zamówień i kontraktów

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w zakupach indirect jest wymogiem koniecznym
  • Praktyczne doświadczenie w prowadzeniu procesów zakupowych
  • Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji

Oferujemy:

  • Stabilność zatrudnienia na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej i nastawionej na sukces organizacji
  • Pełny pakiet benefitów dodatkowych
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.