Młodszy specjalista ds. zakupów i logistyki

Trenkwalder

Poznań, wielkopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie gospodarki magazynowej w programie Symfonia Handel,
  • prowadzenie obiegu dokumentów w programie Lotus,
  • prowadzenie formalnej części obsługi floty samochodowej,
  • wystawianie paragonów i ewidencja dokumentów księgowych dla ww. w zakresie rozliczeń z pracownikami,
  • kompletowanie i archiwizacja dokumentacji w programie Lotus,
  • realizacja zadań wyznaczonych przez zarząd i dyrektora biura.

Wymagania:
  • wykształcenie min. średnie,
  • doświadczenie w pracy o podobnym profilu min. rok,
  • ogólna zaradność i zdolność rozwiązywania problemów,
  • elastyczność ze względu na różnorodność zadań,
  • sumienność i odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • efektywna organizacja czasu pracy,
  • dobra znajomość programu MS Office, w szczególności MS Excel.

Oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • stabilne, stałe godziny pracy (praca od poniedziałku do piątku),
  • pracę w ciekawej, prężnie działającej organizacji,
  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.