Młodszy Specjalista ds. wsparcia technicznego- praca wyższych lotów!

Aleksandrów Łódzki, Łódź, Zgierz, Pabianice, łódzkie

KS SERVICE Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

Osoby posiadające wykształcenie wyższe techniczne oraz znające język angielski na poziomie min. B1 – zapraszamy na pokład! Mile widziane będzie doświadczenie w obsłudze klienta, ale jeśli go nie masz – nauczymy Cię wszystkiego!

W lot wdrożysz się w zadania takie jak przygotowywanie ofert techniczno-handlowych oraz wycen prac/produktów, obsługa zapytań technicznych Klientów, opracowywanie opisów technicznych stosowanych produktów i technologii czy prezentowanie i przeprowadzanie szkoleń z produktów.

Zapnij pasy – czas poszybować w zawodową przestrzeń!

Zapewnimy Ci komfort umowy o pracę oraz atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do Twoich kompetencji. Zadbamy też o Twoje zdrowie dofinansowując prywatną opiekę medyczną. Pracujemy od poniedziałku do piątku od 8 do 16 – weekendy są dla Ciebie. Zapewnimy Ci wsparcie profesjonalistów, przejrzyste warunki zatrudnienia oraz pracę w biurze o standarcie pierwszej klasy. Zdobądź z nami bagaż doświadczeń w firmie o międzynarodowym zasięgu! Nie pozwól, aby taka szansa przeleciała Ci koło nosa!

Twoje CV to bilet do sukcesu! APLIKUJ JUŻ TERAZ!

KS Service Sp. z o. o. jest ogólnopolską Agencją Zatrudnienia i Doradztwa Personalnego,... certyfikowaną w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 2894.
Ponad dziesięcioletnie doświadczenie firmy jest gwarantem skutecznej realizacji procesów rekrutacji w wielu branżach na wszystkich szczeblach kariery zawodowej umożliwiając efektywny dobór personelu.
  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
14/04/2019
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Praca Administracja biurowa , Praca Doradztwo / Konsulting , Praca Obsługa klienta