Młodszy Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1139454

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty.

Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Warszawa
Rodzaj umowy: Zlecenie / B2B
Współpraca: długofalowa
Angielski:B2

Zadania:

• Wsparcie zespołu w bieżących projektach związanych z tworzeniem ofert promocyjnych i produktów telekomunikacyjnych
• Opracowanie materiałów marketingowych i komunikatów do kanałów sprzedaży
• Analiza działań konkurencji, potrzeb klientów oraz bieżących trendów
• Ambasador produktu (testy, tajemniczy klient)

Wymagania:

• Doskonałe umiejętności komunikacyjne i nawiązywania relacji, team-player
• Dobra organizacja pracy własnej, terminowość w zakresie powierzonych zadań
• Self-starter, zaangażowanie, wytrwałość w realizacji celów
• Umiejętności analityczne, w tym analizy rynkowej
• Znajomość PowerPoint - umiejętność przygotowywania prezentacji
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

Oferujemy:

• Współpraca w oparciu o umowę zlecenie/B2B
• Zdobywanie nowych doświadczeń i rozwój zawodowy w międzynarodowej grupie finansowej
• Pracę w młodym i dynamicznym zespole
• Praca przy rozwojowych projektach z nowymi technologiami
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland