Młodszy Specjalista ds. wsparcia procesów rekrutacyjnych

Profi Credit Polska S.A.

Bielsko-Biała, śląskie

PROFI CREDIT Polska S.A. jest vice liderem polskiego rynku pożyczkowego i jednym z największych pracodawców w regionie Podbeskidzia.

Do struktur Spółki PROFI CREDIT Polska S.A. poszukujemy pracowników i współpracowników o różnorodnych kwalifikacjach i kompetencjach. Stwarzamy możliwości pracy zarówno osobom o bogatym doświadczeniu, jak i tym, którzy dopiero rozpoczynają swoją drogę zawodową.

Zadania na stanowisku:

  • prowadzenie kampanii rekrutacyjnych,
  • opracowywanie materiałów rekrutacyjnych,
  • budowanie „pozytywnych doświadczeń” kandydatów (candidate experience),
  • współpraca z managerami,
  • podejmowanie działań z zakresu employer brandingu.

 Kiedy będziesz już z nami, korzystaj z benefitów i standardów:

  • współpraca w interdyscyplinarnym zespole (zajmujemy się szeroko rozumianym wsparciem Działu Handlowego: rekrutacje, onboarding, szkolenia i rozwój, programy motywacyjne, komunikacja centrala – sieć)
  • ścieżka rozwoju na stanowisku; od młodszego specjalisty po niezależnego eksperta,
  • umowa o pracę,
  • premie kwartalne,
  • niezbędne narzędzia: laptop, telefon,
  • benefity, a wśród nich karta OK System, język angielski w czasie pracy, pakiet medyczny, dodatkowe dni urlopu, dofinansowanie do świąt i wypoczynku,
  • dobra atmosfera – organizujemy cykliczne imprezy integracyjne oraz spotkania.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Zależy nam, abyś wniósł do naszego teamu:

  • doświadczenie w obsłudze procesów rekrutacyjnych,
  • kreatywne podejście do realizowanych zadań,
  • samodzielność i dobrą organizację własnego czasu pracy,
  • chęć rozwoju w zakresie nowoczesnych kanałów rekrutacji.