Młodszy specjalista ds. wsparcia IT

Hays Poland

Lublin, lubelskie

Hays Poland

Lublin
Lublin
NR REF.: 1092920

Hays IT Contracting to nowoczesna forma współpracy dla specjalistów z branży informatycznej, na zasadach B2B, dla wiodących na rynku Klientów prowadzących innowacyjne projekty. Wyróżnia nas wiedza o rynku oraz angażowanie najlepszych w danej dziedzinie ekspertów.

Dla naszego Klienta – lidera w produkcji i sprzedaży mebli – poszukujemy obecnie osoby na stanowisko:

Lokalizacja: Lublin
Forma współpracy: Umowa zlecenie lub kontrakt B2B
Stawka: 200-300 PLN netto + VAT / dzień (przy B2B to kwota netto, przy UZ brutto) BRAK UoP!
Współpraca minimum na rok!

Zadania:

Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku Młodszy specjalista ds. wsparcia IT będzie zarządzanie lokalną infrastrukturą IT w danej lokalizacji oraz dodatkowo:
  • nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu (utrzymanie, konfiguracja, naprawa)
  • obsługa incydentów zgłoszonych przez użytkownika
  • wsparcie lokalnych specjalistów IT

Wymagania:

  • pierwsze doświadczenie pracy na podobnym stanowisku lub pierwsze praktyki
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft (Windows 7, 10, Windows Server 2003,2008)
  • znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość technologii sieciowych i konfiguracji sprzętu sieciowego
  • dobra znajomość języka angielskiego (min. B1)

Oferujemy:
  • Dobry start w karierze na rynku IT
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i rozpoznawalnej marce
  • Benefity pozapłacowe: Multisport i Medicover
  • Elastyczność formy zatrudnienia – umowa podwykonawcza (B2B) lub umowa zlecenie.

Nie zwlekaj, aplikuj od razu!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland