Młodszy Specjalista ds. wprowadzania danych

Salling Group

Szczecin, zachodniopomorskie

Salling Group to największa duńska firma z branży handlu detalicznego. Obecnie dysponujemy ponad 1 500 sklepami w czterech krajach: Danii, Szwecji, Polsce i Niemczech. Do grupy należą znane w Europie sieci handlowe: Bilka, Fotex, Salling, a także popularna w Polsce dyskontowa sieć Netto. Centrum Usług Wspólnych Salling Group to wielofunkcyjna jednostka zarządzająca finansami i wszelkimi procesami biznesowymi zachodzącymi w Salling Group w całej Europie. Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za dokładne i terminowe wprowadzanie do systemu komputerowego informacji dotyczących dostawców, produktów, cen, itp.

Obowiązki:

  • Wprowadzanie danych do systemu z zachowaniem należytej staranności
  • Pomoc i udzielanie odpowiedzi na pytania dotyczące poprawności danych w systemie
  • Weryfikacja danych w celu eliminacji błędów
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi klientami

Wymagania:

  • Dokładność i zorientowanie na szczegóły
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Gotowość do wyjazdów zagranicznych
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Nasz sukces tworzą pracownicy, dlatego stwarzamy możliwości ciągłego rozwoju, a dzięki istniejącym benefitom inwestujemy w motywowanie naszego zespołu. Ciągłe poszerzanie kompetencji i zakresu odpowiedzialności naszych pracowników jest naszym priorytetem. Praca w Salling Group SSC obfituje w następujące benefity: prywatną opiekę medyczną, kartę sportową Multisport, nagrody dla wyróżniających się pracowników, imprezy integracyjne, program ubezpieczeń grupowych, bilety do kina, inicjatywy sportowe oraz realizację ciekawych projektów. Ponadto, oferujemy umowę o pracę i pracujemy zgodnie ze skandynawskim modelem organizacji, w którym work-life balance ma istotne znaczenie. To podejście określane jest przez naszych kolegów z Danii jako Hygge.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.