Młodszy Specjalista ds. Windykacji Telefonicznej

Cross Finance Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Firma Cross Finance, świadcząca kompleksowe usługi w zakresie obrotu wierzytelnościami, w związku z dynamicznym rozwojem prowadzi proces rekrutacyjny na stanowisko:

Region: województwo pomorskie

Kim jesteśmy?

Od 2012 roku świadczymy kompleksowe usługi w obszarze obrotu wierzytelnościami oraz windykacji telefonicznej i terenowej na obszarze całego kraju. Dołączając do naszego zespołu zdobędziesz doświadczenie w zakresie kompleksowej obsługi klienta.

Kogo szukamy? Młodszego Specjalisty ds. Windykacji Telefonicznej, zależy nam na:

  • osobach kontaktowych
  • zaangażowaniu w rozwiązywanie problemów,
  • dokładności i samodzielności w działaniu,
  • umiejętnościach negocjacyjnych oraz komunikacyjnych

Gwarantujemy:

  • pracę w młodym, zgranym zespole,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • dogodną lokalizację (50 metrów od przystanku tramwajowego, 1500 m od SKM),
  • możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin (dopasowanie do planu zajęć, możliwa praca tylko popołudniami),
  • Ty decydujesz, czy będziemy współpracować w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie,
  • kartę Multisport i prywatną opiekę medyczną,
  • podczas okresu próbnego indywidualne wsparcie trenera i coacha, wszelką pomoc związaną z wdrożeniem w nowe obowiązki
  • niekorporacyjną atmosferę

Prezentacja firmy

Cross Finance Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku od kilku lat zajmuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
14/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja