Mlodszy Specjalista ds. Weryfikacji

Hays Poland

Wroclaw, dolnośląskie

Hays Poland

Wroclaw
Wroclaw
NR REF.: 1144492

Dla naszego klienta - poszukujemy osoby na stanowiskoMlodszy Specjalista ds. Weryfikacji.

OBOWIĄZKI:
- Weryfikacja kandydatów
- Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uniwersytetami
- Praca nad CV kandydatów, potwierdzanie materiałów znalezionych w CV
- Przesyłanie wszystkich informacji do raportu
- Praca w systemie wewnętrznym
- Bezpośredni kontakt z firmami i uniwersytetami za pośrednictwem poczty elektronicznej i telefonu
- Kontrola jakości zapewniająca spełnienie określonych standardów klienta
- Odpowiadanie na pytania i wątpliwości klientów w odpowiednim czasie

WYMAGANIA:
- Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
- Wysoka kultura osobista
- Zdolności komunikacyjne
- Dbałość o szczegóły

OFERUJEMY
- Konkurencyjne wynagrodzenie
- Pakiet benefitów
- Świetna atmosfera i możliwości rozwoju

Zainteresowało Cię ogłoszenie? Aplikuj!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland