Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji zamówień (dla studentów zaocznych)

Selvoy

Kraków, małopolskie

Selvoy
Selvoy

Od: Selvoy
Miejsce pracy: Kraków

Jesteśmy firmą outsourcingową o międzynarodowym zasięgu. Na co dzień wspieramy naszych partnerów biznesowych w realizacji ich celów świadcząc usługi w obszarze telefonicznej sprzedaży i obsługi klienta, głównie na terenie Europy. W międzynarodowym lecz niekorporacyjnym środowisku nie zapominamy, że najważniejsi są ludzie a osiągane sukcesy to efekt pracy i zaangażowania wszystkich w zespole.

Ponieważ konsekwentnie realizujemy obrane cele i rośniemy w siłę, poszukujemy osoby, która obejmie stanowisko:

Twoje zadania:

  • Obsługa zamówień e-commerce na poszczególnych etapach w łańcuchu dostaw na kilkunastu rynkach zagranicznych.
  • Weryfikacja poprawności wprowadzonych danych.
  • Formatowanie i transformacja danych wg ustalonych procedur.
  • Zarządzanie spójnością danych w systemie.
  • Nadzór nad poprawnością wybranych procesów.
  • Bliska współpraca z działem logistyki oraz działem analiz.
  • W razie potrzeby kontakt z firmami kurierskimi celem wyjaśnienia statusu przesyłek.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności do pracy na pełny etat (pn – pt w godzinach 8-16).
  • Umysłu analitycznego z nastawieniem na dostrzeganie szczegółów.
  • Skrupulatności i dokładności.
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office ze szczególnych naciskiem na MS Excel.
  • Chęci do wykazania się inicjatywą.
  • Gotowości do funkcjonowania w środowisku podatnym na zmiany.
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Z naszej strony możesz liczyć na:

  • Długotrwałą współpracę w oparciu o umowę zlecenie lub B2B.
  • Perspektywę rozwoju w nowo powstałym dziale analiz.
  • Dni, w których 8 godzin pracy minie jak kwadrans.
  • Możliwość wdrażania własnych inicjatyw i pomysłów.
  • Towarzystwo nie tylko współpracowników, ale także bardzo dobrych znajomych.
  • Dostęp do benefitów w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej.
  • Uczestnictwo w inicjatywach integracyjnych w pracy i po pracy.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji poprzez przycisk "Aplikuj".