Młodszy Specjalista ds. Weryfikacji Danych

Hays Poland

Warszawa, mazowieckie

Hays Poland

Warszawa
Warszawa
NR REF.: 1161879

Dla naszego klienta, globalnej firmy posiadającej swoje biura zarówno w Warszawie jak i Krakowie poszukujemy osoby na stanowisko Młodszego specjalisty ds. weryfikacji danych.

Twój zakres obowiązków:
• wprowadzanie danych do systemów
• weryfikacja danych klientów i organizacji
• kontrola zgodności i kompletności wprowadzonych danych
• współpraca z odpowiednimi działami wewnętrznymi firmy

Nasze wymagania
• umiejętność obsługi komputera oraz pakietu Microsoft Office
• znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym komunikację (B2)
• dokładność w wykonywaniu swoich obowiązków
• mile widziani studenci studiów zaocznych, natomiast nie jest to wymagane

To oferujemy:
• stabilną pracę w pełnym wymiarze godzinowym
• atrakcyjne wynagrodzenie
• możliwość nabycia doświadczenia w firmie będącej jednym z liderów branży
• pracę w młodym zespole

Wszystkie osoby zainteresowane proszę o aplikacje!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland