Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych z językiem niderlandzkim LUB norweskim

ManpowerGroup Sp. z o.o.

02-014 Warszawa, mazowieckie

Miejsce pracy: 02-014 Warszawa

MIEJSCE PRACY KATOWICE

Zadania:

Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku niderlandzkim LUB norweskimi angielskim;
Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy;
Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i niderlandzkim LUB norweskim;
Tworzenie raportów w języku angielskim i niderlandzkim LUB norweskim.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość pracy w międzynarodowej firmie;
Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego;
Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
Wachlarz benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport lub Edenred.

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego LUB norweskiego oraz języka angielskiego (poziom C1);
Znajomość Pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu;
Komunikatywność;
Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie;
Bardzo dobra organizacja pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials