Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 20/06/2018.

Młodszy specjalista ds. weryfikacji danych z językiem niderlandzkim LUB norweskim

02-014 Warszawa, mazowieckie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Opis stanowiska pracy

MIEJSCE PRACY KATOWICE

Zadania:

Telefoniczny oraz mailowy kontakt z zagranicznymi instytucjami, w celu zebrania informacji na potrzeby rekrutacji - kontakt w języku niderlandzkim LUB norweskimi angielskim;
Weryfikacja referencji Kandydatów do pracy;
Kontakt z poprzednimi pracodawcami i uczelniami w języku angielskim i niderlandzkim LUB norweskim;
Tworzenie raportów w języku angielskim i niderlandzkim LUB norweskim.

Oferujemy:

Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość pracy w międzynarodowej firmie;
Możliwość korzystania na co dzień z języka obcego;
Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej;
Wachlarz benefitów pozapłacowych: opieka medyczna, karta Multisport lub Edenred.

Wymagania

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość języka niderlandzkiego LUB norweskiego oraz języka angielskiego (poziom C1);
Znajomość Pakietu MS Office oraz biegłość w korzystaniu z Internetu;
Komunikatywność;
Umiejętność pracy indywidualnej oraz w grupie;
Bardzo dobra organizacja pracy;
Umiejętność pracy w zespole;
Dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz.

ManpowerGroup, światowy lider innowacyjnych rozwiązań dla rynku pracy, od 2001 roku... wspiera swoich klientów i kandydatów w Polsce poprzez sieć blisko 70 agencji rozmieszczonych na terenie całego kraju. Organizacja oferuje unikalne usługi z obszaru HR dla firm i kandydatów, poprzez wachlarz swoich marek: ManpowerGroup™ Solutions, Manpower® oraz Experis™. Usługi ManpowerGroup w Polsce obejmują pracę tymczasową, rekrutację stałą i badanie kompetencji pracowników, zatrudnienie zewnętrzne, outsourcing procesów, doradztwo personalne, zarządzanie karierą oraz outplacement.   Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
28/03/2018
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Liczba wakatów:
4
Min. doświadczenie:
Mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa