Młodszy Specjalista ds. Wdrożeń Systemów IT

R-Soft Studio Sp. z o.o.

20-037 Lublin, lubelskie

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: Lublin

Do głównych zadań osoby zatrudnionej należeć będzie:

• Udział w realizacji projektów wdrożeniowych systemów u Klientów oraz wewnątrz firmy,
• Instalacja, konfiguracja, wdrożenie i utrzymanie produktów naszej firmy u klientów
• Przygotowywanie i prowadzenie testów wydajnościowych oraz integracyjnych,
• Opracowywanie scenariuszy optymalizacyjnych wdrażanych rozwiązań,
• Wsparcie techniczne dla klientów tworzonego oprogramowania,
• Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej,

Wymagania

• Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne
• Min. 1 rok doświadczenia we wdrażaniu, testowaniu oraz optymalizacji rozwiązań WEB (WWW, WebService)
• Znajomość tematyki sieciowej
• Umiejętność analizowania niskopoziomowych logów i rozwiązywania problemów
• Doświadczenie w przygotowywaniu przypadków testowych oraz prowadzenie testów integracyjnych oraz wydajnościowych
• Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
• Umiejętność pracy zespołowej oraz planowania własnej pracy
• Dokładność i komunikatywność
• Zaangażowanie i odpowiedzialność za powierzone zadania
• Znajomość relacyjnych baz danych
• Znajomość j. angielskiego w zakresie niezbędnym do korzystania z dokumentacji.
• Prawo jazdy kat B

Prezentacja firmy

R-SOFT STUDIO to dynamicznie rozwijająca się lubelska firma IT zajmująca... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting