Młodszy specjalista ds. usług oraz mediów

Trenkwalder

Świdnik, lubelskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Świdnik
Obowiązki:
  • nadzór merytoryczny i rozliczanie umów związanych z oczyszczalnią chemiczną / oczyszczalnią biologiczną / hydroforownią / gospodarką odpadami przemysłowymi i komunalnymi,
  • udział w procesie rozliczania mediów woda / energia elektryczna / ciepło,
  • wsparcie w realizacji zadań związanych z utrzymaniem terenu zewnętrznego firmy, budynków oraz instalacji. Monitorowanie przeglądów terminowych oraz uzupełnianie Książek Obiektu Budowlanego.

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: budownictwo, inżynieria środowiska, ochrona środowiska).
Mile widziane:
  • doświadczenie / wiedza z zakresu gospodarki mediami (głównie energia elektryczna / woda i ścieki),
  • znajomość zagadnień związanych z gospodarką nieruchomościami / doświadczenie w pracy jako zarządca budynku,
  • wiedza z zakresu chemii i ochrony środowiska,
  • dobra znajomość programów pakietu MS Office (zwłaszcza Excel),
  • dobra znajomość programu AutoCad,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. A2/B1,
  • kompetencje miękkie: sumienność, zdolności analityczne, praca zespołowa, umiejętności komunikacyjne.

Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełen etat,
  • pracę w godzinach 8-16,
  • możliwość kontynuacji zatrudnienia w przypadku pozytywnej oceny pracy.
Bliższe informacje pod numerem telefonu 663 903 101.

Zapraszamy do naszego biura w Lublinie, ul. Krakowskie Przedmieście 55, II piętro.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy