Młodszy Specjalista ds. Szkoleń Otwartych

Sages Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w branży IT w Polsce. Współpracujemy z ponad setką ekspertów, którzy szkolą i doradzają największym firmom z branży informatycznej oraz firmom z innych obszarów biznesu, dla których wytwarzanie systemów jest koniecznym warunkiem rozwoju.

Poszukujemy otwartej i kreatywnej osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Szkoleń Otwartych.

Zakres obowiązków:

  • organizacja, koordynacja i realizacja powierzonych projektów szkoleniowych
  • tworzenie ofert szkoleń na stronie internetowej i w portalach zewnętrznych
  • realizacja celów sprzedażowych
  • prowadzenie komunikacji z uczestnikami szkoleń i trenerami
  • kontakt poszkoleniowy z klientem indywidualnym
  • rozwijanie bazy, współpraca i negocjacje warunków z dostawcami usług
  • aktualizacja danych w systemie CMS i CRM
  • tworzenie raportów i zestawień
  • komunikacje z innymi osobami w firmie w szczególności działem marketingu oraz zespołem ds szkoleń dedykowanych
  • realizację dodatkowych celów wyznaczonych przez Koordynatora ds Szkoleń Otwartych

Czego oczekujemy:

  • doskonałej organizacji pracy
  • samodzielności w obrębie zajmowanego stanowiska pracy
  • sumienności w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność komunikacji z klientem zewnętrznym i wewnętrznym
  • wysokiej kultury osobistej
  • znajomości języka angielskiego, na poziomie umożliwiającym komunikację w mowie i piśmie
  • dobrej znajomość pakietów do pracy biurowej typu Microsoft Office w tym Powerpoint

Dodatkowym atutem będzie:

  • doświadczenie w branży szkoleniowej i/lub IT

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju osobistego, w tym uczestnictwo w ciekawych projektach, związanych z edukacją, marketingiem i nowymi technologiami
  • dostęp do branżowego know-how
  • pracę w kilkunastoosobowym, kreatywnym zespole
  • miłą atmosferę w pracy w biurze w samym centrum Warszawy
  • służbowy telefon komórkowy oraz laptop
  • pyszną kawę i ciastka :)

Miejsce pracy: Warszawa/Śródmieście

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi osobami. Dokumenty powinny zawierać klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy na potrzeby realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997 nr 133, poz. 883)."

Prezentacja firmy

Jesteśmy jedną z najdynamiczniej rozwijających się firm szkoleniowych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Internet / e-commerce