Młodszy specjalista ds. sprzedaży

SDP Nieruchomości

Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • Aktywne i systematyczne pozyskiwanie nowych nieruchomości do sprzedaży, między innymi poprzez telefoniczny kontakt z Klientem;
  • Przygotowywanie ofert sprzedaży mieszkań/domów;
  • Budowanie i utrzymywanie pozytywnych kontaktów i relacji z klientami, którymi są kupujący i sprzedający nieruchomości;
  • Umawianie i przeprowadzanie prezentacji domów i mieszkań na terenie miasta;
  • Współpraca z zespołem SDP Nieruchomości: doradcami ds. nieruchomości, doradcami kredytowymi, architektami, fotografem, działem marketingu oraz zewnętrznymi specjalistami, notariuszami;
  • Koordynacja procesu sprzedażowego;
  • Bieżąca aktualizacja danych w wewnętrznym systemie.

Nasze wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na stanowiskach związanych ze sprzedażą i/lub obsługą klienta;
  • Dyspozycyjność;
  • Umiejętność nawiązywania kontaktów i budowania relacji
  • Elastyczność w komunikacji;
  • Gotowość do telefonicznego kontaktu z klientem;
  • Wysoka samodzielność w planowaniu i organizacji pracy;
  • Gotowość do podnoszenia kwalifikacji zawodowych i zdobywania wiedzy;
  • Prawo jazdy kat. B - niezbędne do przemieszczania się między obiektami podczas prezentacji nieruchomości.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację z klientem;
  • Zainteresowanie branżą nieruchomości, architekturą.

Oferujemy:

  • Miękki start w branży nieruchomości w ramach współpracy opartej o program Młody Pośrednik - wynagrodzenie opieramy o stałą podstawę oraz wypracowane prowizje, a Twoją ścieżkę kariery zaplanujemy wspólnie po okresie wdrożenia;
  • Profesjonalne szkolenia branżowe i sprzedażowe. Od podstaw nauczymy Cię zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami - współpracę z nami rozpoczniesz od tygodniowego szkolenia wdrażającego, łączącego elementy teorii, warsztatu oraz pracy operacyjnej, po którym płynnie wejdziesz w praktyczne szkolenia z zakresu obsługi klienta kupującego oraz współpracy z klientem sprzedającym;
  • Wsparcie Call Center w zakresie obsługi napływających zapytań od klientów - obsługujemy ponad 3000 nowych klientów kupujących w każdym miesiącu;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – bez górnego pułapu. Praca w branży nieruchomości nie zamyka Cię w wąskich widełkach finansowych ☺️ - więcej o zarobkach w SDP Nieruchomości przeczytasz w sekcji poniżej;
  • Narzędzia niezbędne do pracy – laptop, telefon, wizytówki, profesjonalny sprzęt fotograficzny, dalmierze, etc.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego oraz niestandardowe szkolenia, które poszerzą Twoją wiedzę w zakresie różnych dziedzin, m.in. cykl spacerów po Wrocławiu z dziennikarką i autorką Spacerowników Wrocławskich – Beatą Maciejewską;
  • Stały dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych;
  • Pełne wsparcie w zakresie realizowanych zleceń – na każdym etapie współpracy możesz liczyć na pomoc zespołu: doradców, specjalistów, trenera oraz dyrektorów;
  • Twoje oferty będą promowane i pozycjonowane przez dział marketingu na kluczowych portalach branżowych, w ponad 30 różnych miejscach (m.in. Morizon, Nieruchomosci-online, Otodom, Allegro, etc.);
  • Współpracujemy z fotografem, który przygotuje profesjonalną sesję zdjęciową i/lub wirtualny spacer pozyskanej przez Ciebie nieruchomości;
  • Dostęp do nieruchomości segmentu rynku pierwotnego;
  • Program poleceń pracowniczych;
  • Swobodę w działaniu – pomożemy Ci zorganizować Twój dzień, ale to od Ciebie zależy jak będzie wyglądał Twój kalendarz;
  • Dla najlepszych agentów tworzymy bezpieczną możliwość wspólnego inwestowania w nieruchomości;
  • Umożliwiamy uzyskanie licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami naszym najlepszym debiutantom;
  • Pozytywną atmosferę pracy, różnego rodzaju aktywności integracyjne – regularne rejsy po Odrze, imprezy, konkursy z wartościowymi nagrodami, udział w ogólnopolskich wydarzeniach typu Bieg Firmowy i wiele innych.

Wymagania

Jak kształtują się wynagrodzenia w SDP Nieruchomości?

Wiemy, że chcesz szybko dobrze zarabiać, dlatego po pierwszym tygodniu szkolenia z naszą pomocą i pełnym wsparciem rozpoczynasz pracę nad własnym portfolio nieruchomości, pozyskiwaniem swoich klientów oraz ich obsługą, dzięki czemu stwarzamy dla Ciebie bezpieczne warunki do szybkiego otwarcia pierwszych transakcji.

Nie możemy Ci obiecać, że zamkniesz sprzedaż w pierwszym miesiącu współpracy, ale otwarcie możemy powiedzieć, że 70% osób, które nawiązują z nami współpracę po okresie wdrożenia generuje dochód. Średnie zarobki Specjalistów ds. Nieruchomości, którzy współpracują z nami nie dłużej niż rok wynoszą 12 000 zł. A najwyższe? Zapytaj o to podczas rozmowy rekrutacyjnej.

Jak będzie wyglądał nasz kontakt?

Nasz proces rekrutacyjny składa się z trzech etapów. Chcemy poznać Ciebie, ale Ty również musisz mieć okazję poznać nas - tylko wtedy decyzję o współpracy możemy nazwać przemyślaną i świadomą. :)

Dział rekrutacji skontaktuje się z Tobą w celu umówienia rozmowy telefonicznej, podczas której dowiesz się więcej o współpracy z nami. Podczas pierwszej, umówionej rozmowy spodziewaj się pytań dotyczących Twojego doświadczenia, planów zawodowych oraz tego co skłoniło Cię do podzielenia się z nami swoim doświadczeniem. :)

Drugim etapem rozmów jest spotkanie stacjonarne lub online z działem rekrutacji. Etap trzeci (finalny), to spotkanie z przyszłym bezpośrednim przełożonym - dyrektorem oddziału.

Brzmi interesująco?

Stawiamy na transparentność, dlatego możliwie jak najdokładniej opisaliśmy oferowane stanowisko i sam proces rekrutacji. Nie mamy nic do ukrycia, więc serdecznie zapraszamy do zadawania pytań i uzyskania odpowiedzi na każdą, interesującą Cię kwestię. A jeśli czujesz, że praca agenta nieruchomości w naszej firmie jest skrojona pod Twoje umiejętności i potrzeby – koniecznie wyślij nam swoje CV i daj się poznać!

Prezentacja firmy

SDP Nieruchomości zajmuje się doradztwem na rynku nieruchomości. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management