Młodszy specjalista ds sprzedaży

Range HR Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Wymagania

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość oprogramowania MS Office,
  • Znajomość obsługi programu SAP, CRM – mile widziane
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- mile widziane
  • Umiejętność współpracy, komunikatywność,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Dobra organizacja pracy – dokładność i terminowość.

Obowiązki

  • Realizacja zamówień zgodnie z zasadami przyjętymi w firmie Klienta,
  • Sprawdzanie poprawności wystawionych faktur oraz ich zgodności z zamówieniami,
  • Rozliczanie zwrotów towaru, wystawianie faktur korygujących
  • Archiwizacja dokumentów
  • Praca na systemach SAP, CRM

Dodatkowe informacje

  • Umowa o pracę na okres próbny 6 miesięcy
  • Godziny pracy 7.00-15.00 lub 8.00-16.00
  • Praca od poniedziałku do piątku ( w soboty możliwe nadgodziny dla chętnych).
  • Od sierpnia do września możliwość pracy w nadgodzinach.

Miejsce pracy: Warszawa

Oferta pracy tymczasowej z możliwością przedłużenia i/lub zatrudnienia bezpośrednio u Klienta.

Range HR jest polską firmą świadczącą usługi z zakresu leasingu pracowniczego, doradztwa personalnego wpisaną do rejestru agencji zatrudniania nr 13205.

Sposób aplikowania

Zainteresowane osoby, spełniające powyższe wymagania, prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz klauzulą o ochronie danych osobowych).

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Podanie Pani/Pana danych osobowych jest dobrowolne ale ich nie podanie będzie związane z brakiem możliwości udziału w procesach rekrutacyjnych.

Daj nam znać, że możemy wykorzystać Twoje dane osobowe w procesie rekrutacji. Umieść klauzulę zgody na swoim CV.

Prezentacja firmy

Range HR jest polską firmą świadczącą usługi z zakresu leasingu p... Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
11/09/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca Sprzedaż - Account Management, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta